Po úspešnom okresnom kole vo vybíjanej, kde sme vyhrali 1. miesto, si naši najmladší žiaci vybojovali postup do krajského kola. Naši žiaci pod vedením Mgr. Mariana Rebeja ukázali na ihrisku bojovnosť, predviedli presné zásahy, obetavú hru, vďaka ktorej úspešne čelili silným súperom z ostatných základných škôl a obsadili krásne 3. miesto.
Našu školu reprezentovali títo žiaci: Gondoľová Tiffany, Horváthová Nicol, Horváthová Patrícia, Ižol Alex, Kompušová Anna, Košarko Sebastián, Papcun Jozef, Sopko Maxim, Šolc Tobias, Herichová Simona, Tekeli Martin.
Všetkým žiakom a žiačkam ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a blahoželáme k dosiahnutým výsledkom.
Text, foto: Mgr. Marián Rebej
